Akıl Ve Zeka Oyunları Atölyesi

Akıl Ve Zeka Oyunları Atölyesi

Akıl Ve Zeka Oyunları Atölyesi

Öğrencilerimizin farklı düşünme yollarını keşfetmeleri, mantık yürütme, stratejik düşünme, problem çözme becerilerini geliştirmeleri ve üretkenliklerini arttırmak için Akıl ve Zeka Oyunları Atölyemizi kullanıyoruz. Bu atölyemizde, öğrencilerimiz sınıf öğretmeni ve gözetmen öğretmen eşliğinde kendi gelişim seviyesine uygun oyunları her hafta belirlenen sürelerde oynayabiliyor. Oyunlarımız belirli aralıklarla güncellenerek yeni çıkan oyunlarla destekleniyor.

Akıl ve Zeka Oyunları Atölyemizde öğrencilerimiz hem motor beceriler ile zihinsel becerilerini geliştiriyor hem de keyifli zaman geçiriyorlar. Ayrıca okul içi ya da okul dışı düzenlenen turnuvalara katılarak öğrendiklerini sergileme fırsatları oluyor.

Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi sayesinde sosyal becerileri de artan öğrencilerimiz okuldaki diğer sınıflardan ya da başka okullardan öğrencilerle tanışma fırsatı buluyor. Bu turnuvalar sayesinde öğrencilerimiz rakibe saygı, dürüst oynama, galibiyeti ve mağlubiyeti olgunlukla kabul etmeyi de öğreniyor.